Паркетна дошка та плінтус від національного виробника

  • Сучасні технології виробництва
  • Екологічно чисті та якісні матеріали
  • Бездоганний вигляд кінцевого продукту
  • Широкий спектр послуг та продукції
  • На ринку з 2005 року

Каталог продукції

якість та геометрія наших виробів не залишають шансів нашим конкурентам

Послуги

все, що може бути потрібно Вашій новій підлозі

Портфоліо

Відгуки

що говорять про нас наші клієнти
Rated 5 out of 5
19.06.2018

Професійно займаюсь підлогою як майстер, і співпрацюю з компанією Holovatyy вже протягом 8-ми років. В моїй роботі якість матеріалу має надзвичайно велике значення, адже хороша підлога служитиме десятиліттями, а погана почне себе проявляти ще з перших місяців, і з свого боку. як майстер, можу сказати що для цього українського бренду якість це дійсно не пусте слово! З паркетною дошкою та плінтусом Holovatyy працювати одне задоволення, а ще більше тішить що настільки якісний і геометрично точний продукт виготовляється у нас в Україні!

Микола Межівник
Rated 5 out of 5
15.05.2018

Ну що ж, спеціалісти не побоюсь цього слова, бренду Holovatyy мене приємно порадували, так як я отримав хорошу консультацію стосовно моєї нової підлоги, що дозволило уникнути небажаних проблем та зайвих витрат в майбутньому. Хлопці підійшли до питання комплексно, що дозволило отримати дійсно класний результат! Підлога просто шикарна, якість на європейському рівні, та й одразу видно що співпрацюєш з професіоналами. Одним словом, ще раз дякую за якісну підлогу!

Максим
Rated 5 out of 5
02.04.2018

Замовляли з чоловіком паркет в Holovatyy. І ви знаєте, були приємно вражені, – я обслуговуванням, чоловік – паркетом. Насправді підлога вийшла такою як давно хотілось, і переїзд в нову квартиру дав змогу втілити дане бажання! Так як часто буваємо за кордоном, хочу відмітити рівень сервісу, котрий пропонує дана організація, адже ми не просто замовили масивну дошку та паркет по рекомендації друзів, а ще й отримали цінні поради, консультацію спеціалістів і рекомендацію на дійсно хороших майстрів! Дякуємо, Holovatyy.

Вікторія

Характеристики

про підлогу та покриття

Статті

те, що варто знати про підлогу, паркет та плінтус

Про нас

наша історія

Головна перевага нашого підприємства у тому, що ми працюємо як з гуртовими клієнтами так і з індивідуальними замовниками.

Це дає змогу нашим клієнтам придбати виріб з оздобленням під різні дизайнерські рішення, потрібного ґатунку в потрібному кольорі та потрібної конфігурації з умовою дотримання всіх технологічних процесів таких, як сушіння деревини, відбір та механічна обробка на високоякісному обладнанні провідних європейських виробників.

Лакування поліуретановими лаками чи покриття природними оліями проводиться на механізованих лініях італійського виробництва, що мінімізує вплив людського фактору. У приміщеннях весь час контролюється рівень температури та вологості, що впливає як на якість нелакованого виробу, так і на якість покриття.

Таким чином ми контролюємо якість від заготівлі деревини до упакування готового виробу.

Виникли запитання?

    Виникли запитання чи потреба зв’язатися з нами? Залиште Ваші контактні дані у формі вище, і ми Вам перетелефонуємо, дамо відповіді на питання що Вас цікавлять чи надамо фахову консультацію!