Про нас

Наша історія

Основна перевага

Головна перевага нашого підприємства у тому, що ми працюємо як з гуртовими клієнтами так і з індивідуальними замовниками.

Це дає змогу нашим клієнтам придбати виріб з оздобленням під різні дизайнерські рішення, потрібного ґатунку в потрібному кольорі та потрібної конфігурації з умовою дотримання всіх технологічних процесів таких, як сушіння деревини, відбір та механічна обробка на високоякісному обладнанні провідних європейських виробників.

Лакування поліуретановими лаками чи покриття природними оліями проводиться на механізованих лініях італійського виробництва, що мінімізує вплив людського фактору. У приміщеннях весь час контролюється рівень температури та вологості, що впливає як на якість нелакованого виробу, так і на якість покриття.

Таким чином ми контролюємо якість від заготівлі деревини до упакування готового виробу.

Наша історія

Підприємство було створено у 2005 році. Перші вироби на підприємстві виготовлялись на замовлення одного із підрозділів «IKEA International Group», це були клеєні деталі для меблів, які вимагали високої точності виробництва.

Здобувши хороший досвід ми розпочали виробництво готових виробів, а саме плінтусів різноманітної конфігурації, а згодом запустили лінію з виробництва паркетної дошки з масиву, а згодом і двошарової дошки.

З початком виробництва готових виробів постало питання закупівлі якісної сировини, а саме технологічно правильно висушеної деревини що наштовхнуло нас до придбання «розумної» камери для сушіння, яка працює на відходах виробництва. Це також частково зняло проблему накопичення та складування цих же відходів. Сьогодні на підприємстві дві таких камери.

Із зростанням матеріально-технічної бази та стабільності виробництва у 2011 році підприємству вдалось вийти на ринки інших країн. Ми зрозуміли, що маємо запропонувати нашому споживачеві готовий виріб. Адже кінцевий споживач не завжди може оцінити якість виробу через те, що декоративні чи захисні покриття, нанесені не завжди кваліфікованими фахівцями, псували до цього проведену рутинну та старанну роботу. При цьому нам не хотілось випускати масовий продукт і обмежувати споживача в кольорах чи додаткових оздобленнях, як наприклад брашування (вистарювання дошки), патинування (підкреслення структури деревини) та інші.

В умовах виробництва ми залишились достатньо гнучкими, щоб забезпечити будь-які смаки чи вподобання наших клієнтів. З початку покриття наносились пневматичними фарбувальними пістолетами, що було не дуже економічно і зовсім не екологічно, так як близько 50% матеріалу просто вилітало у повітря, а витрати лягали на плечі того ж кінцевого споживача. Рішенням стало гідродинамічне нанесення, що дало можливість зекономити близько 30-40% матеріалу та знизити викиди.

Залишилось питання впливу людського фактору на виробництві. Тож на початку 2017 року була придбана механічна лінія для нанесення масло-восків та олій, та автоматична лінія для лакування. Отже сьогодні наш клієнт має можливість придбати виріб українського виробника, який буде на рівних конкурувати по якості з кращими закордонними аналогами, при цьому за ціною залишає їх поза конкуренцією…

Виникли запитання?

    Виникли запитання чи потреба зв’язатися з нами? Залиште Ваші контактні дані у формі вище, і ми Вам перетелефонуємо, дамо відповіді на питання що Вас цікавлять чи надамо фахову консультацію!