Відгуки

Що говорять про нас наші клієнти
5
Rated 5 out of 5
5 з 5 зірок (на основі 6 відгуків)
Відмінно100%
Дуже добре0%
Нормально0%
Погано0%
Жахливо0%

Останні відгуки

Rated 5 out of 5
17.11.2020

Брали всю підлогу в нову квартиру. Що вам сказати, співпраця з виробником на пряму має суттєві переваги, – як результат отримали класну підлогу за адекватною вартістю з індивідуальним підходом. Нам підібрали той колір який ми хотіли (не було в каталогу), надали адекватну консультацію і порекомендували хороших майстрів.

Максим Г.
Rated 5 out of 5
20.10.2020

Замовляли паркетну дошку + плінтус. Дуже задоволена! Відмінна якість за адекватну ціну!

Роксолана
Rated 5 out of 5
12.06.2020

Підлога вийшла на славу. Дякую за професіоналізм і якість. Так тримати!

Orest I.
Rated 5 out of 5
19.06.2018

Професійно займаюсь підлогою як майстер, і співпрацюю з компанією Holovatyy вже протягом 8-ми років. В моїй роботі якість матеріалу має надзвичайно велике значення, адже хороша підлога служитиме десятиліттями, а погана почне себе проявляти ще з перших місяців, і з свого боку. як майстер, можу сказати що для цього українського бренду якість це дійсно не пусте слово! З паркетною дошкою та плінтусом Holovatyy працювати одне задоволення, а ще більше тішить що настільки якісний і геометрично точний продукт виготовляється у нас в Україні!

Микола Межівник
Rated 5 out of 5
15.05.2018

Ну що ж, спеціалісти не побоюсь цього слова, бренду Holovatyy мене приємно порадували, так як я отримав хорошу консультацію стосовно моєї нової підлоги, що дозволило уникнути небажаних проблем та зайвих витрат в майбутньому. Хлопці підійшли до питання комплексно, що дозволило отримати дійсно класний результат! Підлога просто шикарна, якість на європейському рівні, та й одразу видно що співпрацюєш з професіоналами. Одним словом, ще раз дякую за якісну підлогу!

Максим
Rated 5 out of 5
02.04.2018

Замовляли з чоловіком паркет в Holovatyy. І ви знаєте, були приємно вражені, – я обслуговуванням, чоловік – паркетом. Насправді підлога вийшла такою як давно хотілось, і переїзд в нову квартиру дав змогу втілити дане бажання! Так як часто буваємо за кордоном, хочу відмітити рівень сервісу, котрий пропонує дана організація, адже ми не просто замовили масивну дошку та паркет по рекомендації друзів, а ще й отримали цінні поради, консультацію спеціалістів і рекомендацію на дійсно хороших майстрів! Дякуємо, Holovatyy.

Вікторія

Залишити відгук